W dniu 12-03-2019 r. odbył się w naszej szkole IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „USER”
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk oraz Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.
Do konkursu przystąpiło 91 uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjum z 30 szkół województwa lubelskiego.
Imprezą towarzyszącą była prezentacja dla nauczycieli zorganizowana przez Wydawnictwo „Helion”.
Cenne nagrody w konkursie zostały ufundowane przez:
ICT Infinite Sp. z o.o.,
XYZ Data,
Grupę Wydawniczą Helion,
ITLU Sp. z o.o.,
Andale Druk i Reklama Sp. z o.o.
DataSoft s.c
Sponsorem nagrody głównej w konkursie, aparatu Praktica Luxmedia Z21, była Pani Elżbieta Sękowska – Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie.
Wyniki konkursu:
Tytuł laureata uzyskali:
I miejsce: Kacper Dobrowolski
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
II miejsce: Adrian Szwajgier
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie (oddział gimnazjalny)
III miejsce: Jacek Konderak
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie
Tytuł finalisty uzyskali:
Szymon Bęczkowski
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie (oddział gimnazjalny)
Jędrzej Stefańczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie
Przemysław Raczyński
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie
Kacper Czerniakowski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Jana Pawła II w Mętowie
Adam Mielniczuk
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie
Adrian Grzesiuk
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
Adam Jakubowski
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
Wyróżnienia otrzymali:
Piotr Karamon
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie
Paweł Suduł
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie
Bartosz Zalewski
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Jakub Ćwikła
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
Krystian Kuropatnicki
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego w Lublinie
Mateusz Niedbała
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Robert Malikowski
Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce
Andrzej Musiatewicz
Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
Jakub Wierzchowski
Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Niedrzwicy Kościelnej
Mateusz Majczak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
Kacper Gruszczyk-Butryński
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
Szymon Kasperek
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
Piotr Zgierski
Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie
Igor Jastrzębski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
Łukasz Czępiński
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Szymon Korol
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie
Aleksandra Wróbel
Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie
Wiktor Tofil
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie
Jakub Mucha
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie
Kacper Warda
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lublinie
Michał Kostek
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku
Kamil Bernat
Publiczne Gimnazjum im. Św. Jadwigi w Annopolu w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu
Dawid Serafin
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!